Līgavas pušķis ir viens no visvairāk īpašu daļām kāzām. Ir daudzi veidi, lai padarītu to neaizmirstamu un unikālu, piemēram, izvēloties ziedu, tā, ka tie ir izvietoti, un jebkuri izrotājumu, ka jūs izvēlaties kā apdares pieskariena kadā vienā no veikaliem, kuri pārdod rotaslietas internetā. Viens no veidiem, kā pasakains, lai saģērbt savu buķeti ir ar acu nozvejojot kristāla kāzu rotaslietas.

Kāzu rotaslietas ir kļuvusi ļoti populāra akcents uz daudz, daudz vairāk nekā tikai līgava pati. Pielāgotā kristāla kāzu rotaslietas internetā ir viens no visievērojamāko pašgājēji ka līgava var izvēlēties viņas kūka, vai tas ir formā dargakmeņu vainagu, vai dargakmeņa lapām un ziediem. Tāpat pušķis ir vieta, kas var būt dekorēti dažos ļoti īpašos veidus, lai padarītu to pilnīgi neticami.

Ja tu domā par pievienojot kristāli, lai jūsu kāzu pušķi, pirmā lieta apsvērt ir tas, ko no veida sekas jūs vēlētos, lai radītu. Jūs varat padarīt to smalks vai grandiozs, atkarībā no jūsu kāzu stilu. Vai jūs vēlaties, lai jūsu pušķis ir delikāts mirgošana vai visu ārā sprādzienu dzirksti? Vai jūsu kāzu moderns vai vintaža Holivudas iedvesmoja? Tie ir veidi, jautājumi, kas jāuzdod sev.

Kad esat izlēmuši par to, ka jūs vēlētos, nākamais solis ir sēdēt ar savu florists un dizaina buķeti. Viens vienkāršs veids, kā pievienot pieskariens of šarms Jūsu ziedi ir izvēlēties buķeti, kas ir kāti ietin plašu satīna lenti. Lente ir lieliska vieta, lai piespraust gabals kristāla kāzu rotaslietas internetā, piemēram, dzirkstošais brošu. Tas var būt liels izmantošana ģimenes gabals, vai arī, ja jums nav kaut ko no saviem radiniekiem, jūs varat uzņemt kristāla vai dimanta piespraudes tiešsaistē vai vintaža veikalā.

Daži Līgavas vēlas, lai būtu daži dzirksti sajauc ar pašiem ziediem, un ir dažas pieejamās fantastiskas iespējas. Ja jums patīk efektu acumirklis kristālu vienmērīgi mijas visā jūsu pušķi, tad vadu individuāla dimanta vai apaļas Svarovksi kristāli iešūt ar ziedēšanu. Vēl viena skaista ideja ir likt kristāli vērā centriem atsevišķos ziediem. Jūs, protams, meklē augstas darbaspēka izmaksas no sava florists par šo, bet ļoti veikls līgava pat varētu apsvērt iespēju pievienot šo akcentu viņas pušķi pati (vai vēl labāk, ir draugs darīt to rītā kāzām).

Lai iegūtu pārpilns un krāšņi izskatu, jūs vēlaties, lai kristāliem spēcīgāku dizaina elements. Pasakains efektu var izveidot, kam ir ļoti lielas asaras formas Svarovski kristāli žēlastību malu pušķis. Tie būs šūpoles un nozvejas gaismu kā burvju kā līgava pastaigas pa eju. Par vēl acu izvilkt buķeti, izvēlēties kristāli ar AB apdari, kas būs mest skaistu prizmatisks gaismu.

Lai kāds īpašas kristāla detaļas izvēlaties jūsu pušķi, paturiet prātā, ka jūs varat pievienot līdzīgu īpašu pieskārienu uz pārējo jūsu kāzu ziedi. Vai jūsu kāzu tēma ir ziemas brīnumzemes, vai mūsdienu elegance, efekts kristāla kāzu rotaslietas internetā jūsu pušķi un centerpieces būs absolūti apdullināšanas.