Ir rotaslietas, kas ir izgatavoti no sudraba un ir kristāli par tiem arī. Tie ir ļoti īpašas gabali. šos priekšmetus Tīrīšana būs izaicinājums, jo jums ir jābūt uzmanīgiem, tīrīšanas, lai saglabātu spīdumu un mirdzumu no kristāliem. Ir daži padomi, ka jūs varat sekot, lai jūs varētu efektīvi tīrīt rotaslietas.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir tīrīt ar mitru drānu. Noslaucīt netīrumus no aksesuārs. Paturiet prātā, ka sviedri, netīrumi, losjons un eļļas uzkrāties rotaslietas. Jums ir nepieciešams izmantot mitru drānu, lai novērstu tos no rotaslietas.

Centieties tīrīt sudraba daļu pirmās. Jūs varat izmantot īpašas ķimikālijas tīrīt metāla. Ir arī lupatas, ko var izmantot, lai šo. Paturiet prātā, ka jūs nevarat izmantot šos materiālus tīrīšana kristāli, jo viņi vienkārši iznīcināt kristāliem kvalitāti. Paturiet prātā, ka jums ir nepieciešams tīrīt kristāli atsevišķi, lai jūs varētu saglabāt to labā stāvoklī.

Lai attīrītu kristāla, jums ir nepieciešams izmantot regulāri stikla tīrītājs un ūdeni. Mēģiniet izmantot dažus pilienus stikla tīrītājs un sajauc to ar vienu ēdamkaroti ūdens. Tas kļūs par galveno tīrīšanas šķīdumu. Samērcē vates tamponu risinājumam un tīrīt kristāli, izmantojot to.

Pēc tīrīt tos, mēģināt likt tos tīru audumu un ļaut viņiem kalst. Ietinat tos ar rotaslietas audiem, lai pasargātu tos no skrāpējumiem. Pārliecinieties, ka jūs viņus iekšā hermētiskā traukā, lai nenodarītu kaitējumu rotaslietas. Jūs varat arī izmantot plastmasas maisiņus. Tikai pārliecinieties, ka tie nenāk saskarē ar neapstrādātu virsmu.

Šie padomi ir ļoti svarīgi, lai jūs varētu atcerēties, kad jūs vēlaties, lai tīrīt rotaslietas izgatavoti no sudraba un kristāliem. Paturiet prātā, ka jums ir nepieciešams tīrīt tos uzmanīgi, lai saglabātu savu skaistumu. Šie padomi minēts iepriekš, protams, palīdzēs jums tīrīšana jūsu rotaslietas gabalus.

Aksesuāri jāuztur labā stāvoklī, lai saglabātu to kvalitāti, tāpat kā ar akumulatoru lādētāju. Centieties, lai to aplūkotu. Jums ir nepieciešams, lai uzzinātu vairāk par ātru akumulatoru lādētāju.